ПАРТИЗАНУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: АЗ Алкмар опет УБЕДЉИВ (ВИДЕО)

10.11.2019. 21:54
FK AZ Alkmar
ФК АЗ Алкмар / Извор: Реутерс

Црно-бели у Холандију путују крајем новембра.

Фудбалери АЗ Алкмара рутински су савладали Емен у 13. колу холандске Ередивизије резултатом 3:0. Том победом је Партизанов ривал из Лиге Европе наставио потеру за Ајаксом који је тренутно на челу табеле националног шампионата.

ПОСЛЕ КИКСА ЗВЕЗДЕ И ПОБЕДЕ ПАРТИЗАНА: Ево како сада изгледа табела Суперлиге

ЛИСТА СЕ СУЖАВА: Познат још један противник српског представника у квалификацијама за Лигу шампиона!

ПРИЗНАЈЕМ: Играо сам РУКОМ! (ФОТО)

Екипу АЗ Алкмара је у вођство довео Теун Компајнерс из пенала у 36. минуту игре, а предност свог тима је у последњем минуту првог дела дуплирао Мајрон Боаду. Коначан резултат је у 58. минуту поставио Келвин Стенгс, а осим та три гола АЗ је могао да постигне и још неки.