ПЕТ МИНУТА ЈЕ ЗВЕЗДИ ДОВОЉНО ЗА МАГИЈУ: Гајић ЛЕВОМ матирао Савића и чиста ЕГЗЕКУЦИЈА Бена (ВИДЕО)

19.05.2021. 16:21
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: Арена спорт printscreen/MN Press

Погледајте маестралне потезе.

Фудбалери Црвене звезде у последњем колу на свом терену играју против екипе Металца. Црвено-бели су фуриозно почели утакмицу и за непуних двадесет секунди успели су да затресу мрежу гостију за 1:0. Да би након неколико минута касније, тачније у петом минуту, Бен дублиорао предност.

УЖИВО: Гајић и Бен стелци, Звезда на корак до рекорда Партизана

ОСВАНУО ТРАНСПАРЕНТ НА СЕВЕРУ: Делије спремају СПЕКТАКЛ (ФОТО)

НА ДАН ПРОСЛАВЕ ЗВЕЗДИНЕ ТИТУЛЕ: Заједница Суперлиге издала САОПШТЕЊЕ

Најпре је сјајан продор Мирка Иванића испратио Гајић који је искористио збуњеност одбране металца и остао сам на неколико метара од гола. Уочио га је Иванић који му је успешно проследио пас.

Гајић је левом ногом упутио лопту ка средини гола што је преварило голмана гостију и Звезду након седамнаест секунди довело у водство од 1:0.

Нешто више од три минута касније, Александар Катаи, који достиже своју врхунску форму, уочио је Бена који је умакао противничкој одбрани.

Катаи је затим доказао какву магију има у ногама те је перфектно асистирао Бену који је остао сам пред голманом Савићем и лако матирао, што је Звезди у раној фази меча донело предност од 2:0.

ПСЖ је далеко од титуле, из Лиге шампиона је испао, па му је вечерашње (21.15) финале Купа против Монака прилика да узме трофеј у на крају разочаравајућој сезони. Квота на Парижане је 1,90, на Монако 4,10, а на икс 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Монако - ПСЖ.