ПИКСИ ДОЖИВЕО ДЕБАКЛ: Гвангжу са пет голова у мрежи забележио убедљив пораз (ВИДЕО)

22.08.2018. 17:15
Dragan Stojković
Драган Стојковић / Извор: Профимедиа

Може ли их Стојковић мотивисати после овога.

У полуфиналу купа Кине, Гвангжу који са клупе предвоси Драган Стојковић Пикси, доживео је убедљив пораз од Пекинг Гуана са 5:1.

ПУНО ПОВЕРЕЊЕ: Фулам понудио нови уговор Јокановићу, ово је његов одговор (ФОТО)

ЕКСПРЕСНА ОДЛУКА: Тек што је отишао из Ријеке, Божинов ПОТПИСАО за 15. клуб у каријери! (ФОТО)

Гуангџу се добро држао у првом полувремену, али се у наставку потпуно распао. Двоструки стрелци за Пекинг били су Седрик Бакамбу и Џоната Вијера.

Бакамбу је довео Пекинг у вођство у 14. минуту, а изједначио је Лу Лин у 25. минуту. А онда канонада домаћина у другом полувремену. Вијера је за само седам минута срушио наду гостију о могућем изненађењу. У 49. минуту је постигао гол за 2:1, а онда је у 56. дуплирао вођство Жанг.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.