ПИКСИ СЛАВИ ДУШКА: Тошић стрелац у ГОЛЕАДИ

06.07.2019. 16:25
Duško Tošić
Душко Тошић / Извор: Профимедиа

Победа екипе Гвангжу R&F.

Фудбалери Гвангжу R&F савладали су Гонгкинг Лифан резултатом 4:2 у оквиру 16. кола кинеске Суперлиге. Водећи гол за победнички тим који са клупе предводи Драган Стојковић Пикси постигао је Душко Тошић.

КАО ИГРАЧА НИСУ УСПЕЛИ ДА ГА ДОВЕДУ: Европски великан ће коначно ангажовати Тотија (ФОТО)

ДЕЛИЈЕ У АКЦИЈИ: Кортео и транспарент, све до стадиона (ФОТО)

РУСИ ГА СИЛНО ЖЕЛЕ: Партизан ће тешко да ОДОЛИ овој ПОНУДИ (ФОТО)

Први гол на утакмици постигао је Душко Тошић у 29. минуту, али се онда екипа Гонгкинга вратила у игру и почетком другог полувремена је повела са 2:1. Ипак, пулени Драгана Стојковића су направили нови преокрет и освојили су заслужено три бода.

Гвангжу R&F тренутно заузима седму позицију на табели, а Тошићу је ово био други гол у сезони.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.