ПЛЕЈ-АУТ СУПЕРЛИГЕ: Реми без голова ИМТ-а и Железничара

22.04.2024. 18:26
FK IMT
ФК ИМТ / Извор: МН Press

Фудбалери ИМТ-а и Железничара из Панчева одиграли су данас без голова (0:0) у утакмици првог кола плеј-аута Суперлиге.

Трактористи су били у нешто бољој ситуацији пошто је Панчевцима била неопходна победа, али је на крају виђен реми без голова.

Практично се ништа није дешавало у првом полувремену и сва узбуђења сачувана су за других 45 минута. ИМТ је имао накјбољу прилику у 75. минуту када је Луковић са свега неколико метара ш'утирао директно у голмана гостију Мијатовића. Пет минута касније најбољу прилику пропустио је Железничар. Романић је пробио по левој страни, центрирао и пронашао Ковачевића који је одлично скочио, али је погодио само пречку.

ИМТ је тренутно пети на табели плеј-аута са 33 бода, на позицији која води у бараж, док је Железничар претпоследњи, у зони испадања, са 27 бодова.