ПЛЕЈ-ОФ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Славија РЕМИЗИРАЛА - Салцбург ПРЕОКРЕТОМ до победе!

22.09.2020. 23:29
golman
голман / Извор: Профимедиа/илустрација

Чека се друга шанса.

Фудбалери Салцбурга победили су на гостовању Макаби из Тел Авива 2:1, у плеј-офу квалификација за Лигу шампиона. Гости из Аустрије славили су после преокрета пошто су на петнаестоминутној паузи губили од израелског представника. Макаби је у деветом минуту повео преко Битона и до полувремена је успео да одржи предност. Салцбург је нападао, био је и бољи ривал, али у првом периоду мрежа екипе из Тел Авива је мировала.

Денвер узвраћа ударац - Подржи Јокића и друштво уз 1.000 РСД бонуса и то БЕЗ УСЛОВА

ОВОМЕ СЕ НИЈЕ НАДАО: Ивановић на дебију доживео ВЕЛИКО разочарање!

СКАНДАЛ: Голман ПРОДАО меч потенцијалном ривалу Партизана (ВИДЕО)

Одмах у наставку меча, Салцбург је успео да материјализује добру игру на терену. Собослаи је у 49. минуту погодио са беле тачке и резултат је био нерешен.

Није Денвер имао среће у другој утакмици финала Запада, изгубио је тројком у последњим тренуцима, и сада мора да јури предност Лејкерса од 2:0. Квота на победу Јокићевог тима вечерас (03.00) је 3,35, док нови тријумф Лејкерса носи квоту 1,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Денвер - Лејкерс.

Само осам минута касније Окугава је погодио за 2:1 и, занимљиво, до краја дуела више нисмо видели голове. Салцбург је упутио чак 25 удараца, 11 у оквир гола, али само два пута су савладали Даниела.

Са друге стране и Макаби је имао девет шутева у оквир, међутим изгубили су и Салцбург ће у реваншу имати велику шансу да се пласира у групну фазу Лиге шампиона.

У другом мечу вечери Славија из Прага и Митјиланд одиграли су без голова.