ПЛЕЈ-ОФ СУПЕРЛИГЕ: Раднички са ДВА играча више победио Чукарички

14.04.2018. 17:00
Đorđe Ivanović
Ђорђе Ивановић / Извор: МН Press

Буран меч.

Буран меч на Бановом брду - Раднички је победио Чукарички 3:2 у мечу који је домаћин окончао са деветорицом. Нишлије су победом направиле џиновски корак ка пласману у квалификације за Лигу Европе, док ће Чукарички пролаз до масовнијег континенталног такмичења највероватније морати да тражи преко освајања Купа Србије, у ком већ у среду, у првом мечу полуфинала, дочекује браниоца пехара Партизан.

ПЛАНОВИ СУ У ТОКУ: После Коларова, још један Србин облачи дрес Роме?

ОВО МНОГО ТОГА МЕЊА: Саша Илић донео ВАЖНУ ОДЛУКУ пред 157. ВЕЧИТИ ДЕРБИ (ФОТО)

Изабраници Ненада лалатовића су последњих двадесетак минута одиграли са деветорицом, пошто су поцрвенела два играча, први у 50, а други у 73. минуту. Чукарички је повео у надокнади полувремена, затим је уследио црвени картон и пенал за госте који је био увод у велики преокрет и победу гостију. Арбитар из Новог Сада Илија Брдар био је главни актер меча на Бановом брду, пошто је Чукаричком искључио двојицу играча и свирао пенал за Раднички, па су Нишлије после преокрета стигле до победе.