ПЛЕЈ-ОФ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Живковићи без елите, трилер у Данској и три гола од 84. до 90. минута за историју

30.09.2020. 23:17
andrija živković
андрија живковић / Извор: МН Press

Бурни дуели.

Митјиланд, Краснодар и Салцбург су последњи учесници Лиге шампиона за сезону 2020/2021.

СПЕКТАКЛ НА ТРЕНИНГУ ЗВЕЗДЕ: Деки опалио са центра, погледајте где је ЗАВРШИЛА РАКЕТА (ВИДЕО)

ИЗАБРАО СРБИЈУ: У репрезентацију позван фудбалер који игра у Енглеској

ВИХОРНО КРИЛО, ДРИБЛЕР, ПАКЕР: Партизану стиже појачање са Алпа - играч какав се чекао (ВИДЕО)

Првак Данске Мидтјиланд савладао је Славију из Прага са 4:1 после ремија без голова у Чешкој и остварио историјски успех. Гости су водили са 1:0 до 65. минута, а онда потоп у периоду од 84. до 90. минута. Митјиланд је постигао три гола и изборио учешће у групоној фази Лиге шампиона.

ПАОК за који играју Андрија ИиЖивко Живковић није успео да елиминише Краснодар са српским играчима на терену. Руски тим је славио у Солуну идентичним резултатом као у првој утакмици са 2:1 и трасира себи пут ка елити. Сви голови пали су у периоду од 73. до 78. минута, а домаћин је своје шансе пропустио у првом полувремену.