ПОБЕДА ЗА МИХУ: Станковић са сузама у очима и ПОГЛЕДОМ КА НЕБУ славио тријумф (ВИДЕО)

04.01.2023. 15:14
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@Ranjeniorao4

Емотивније није могло...

Фудбалери Сампдорије су у оквиру 16. кола Серије А победили екипу Сасуола са 2:1, а тријумф је био посебно емотиван за тренера Дејана Станковића.

ПОСЛЕ ДРАГОВИЋА: Станковић жели СРПСКОГ ГОЛМАНА! Има везу да га доведе и НЕЋЕ ОДУСТАТИ

ДРАГОВИЋ О ОДЛАСКУ ИЗ ЗВЕЗДЕ: "Не разумем зашто ми се НЕ ДА да искористим шансу"

ТЕРЗИЋ НАЈАВИО РЕВОЛУЦИЈУ: Звезда ће имати ДВА ТИМА, одбили смо МИЛИОНЕ за Ераковића и Митровића

Сампа је дошла тек до друге победе у Серији А у сезони, велики је то корак за Станковића у борби за опстанак.

Није му било лако да се врати обавезама у клубу после смрти кума Синише Михајловића, али је добио мотив више.

Михајловић је био и играч и тренер Сампдорије, а Станковић је сада имао прилику да у његову част води меч и то је показао прославом голова, погледом ка небу.

Већ у 25. минуту је Габијадини уз атрактивне маказице донео вођство Сампи на гостовању, само три минута касније је врата победе отворио Агуељо. Драму је донео Берарди из пенала у 64. минуту, али је победа ипак отишла гостима.

Сампдорија је последњи пут победила Кремонесе 24. октобра са 1:0, и тада је Станковић био тренер, после чега су уследила четири пораза пред мундијалску паузу.

Интер, Фјорентина, Торино и Лече су били бољи од Сампдорије, која има прилику да на крилима ове победе режира борбу за опстанак.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Франческа Маркон, супруга Алесандра Костакурте