ПОБЕЂУЈУ ИХ И У САД: Барселона убедљива против Реала

30.07.2023. 10:41
El klasiko
Ел класико / Извор: Фото: Реутерс/Кевин Јаирај-УСА TODAY Спортс

Утакмица одиграна пред више од 80.000 гледалаца.

Фудбалери БАрселона и Реал Мадрида одиграли су пријатељски Ел класико у овкиру турнеје по САД, а Каталонци који су и актуелни шампиони Шпаније тријумфовали су убедљиво са 3:0 (1:0).

ФОНДАЦИЈА MOZZART ОТВАРА ТЕРЕН АЛЕКСАНДРУ ЂОРЂЕВИЋУ: Сале национале вас 1. августа чека на новобеоградском „Ранчу”

ТРЕСЕ СЕ ОСТРВО: Килијан Мбапе пред вратима Ливерпула! (ФОТО)

А САД И ЗВАНИЧНО: Сума се вратио и потписао уговор

Меч је одигран у Арлингтону пред више од 80.000 навијача, а Барселону је у вођство довео Усман Дембеле у 15. минуту. Реал је пет минута касније могао до изједначења, али је Винисијус Жуниор погодио пречку из пенала па је на полувремену Барселона имала минималну предност.

У наставку је Барселона контролисала меч, а предност Каталонаца је удвостручио Фермин Лопез Мартин у 85. минуту, да би Феран Торес потврдио тријумф шампиона Шпаније у првом минуту судијске надоканде.