ПОБЕГАО У КУКУРУЗ: Општи хаос у Хрватској, судија поништио гол, па бежао од навијача (ВИДЕО)

12.03.2022. 15:56
Hrvatski navijači
Хрватски навијачи / Извор: Youtube Printscreen

Једва се извукао.

Утакмица хрватске друге између Цибалије и Сесветеа завршена је нерешено (1:1), а дуел је обележио главни судија Ведран Јелинчић.

Најјаче квоте на свету у Mozzartu: Манчестер Јунајтед 2,50, Виљареал 1,75, Фулам 1,48!

ЦРНО-БЕЛЕ ЧЕКА ПАКАО: Распродате све карте за меч Фејнорд-Партизан

СТАНОЈЕВИЋ ЖЕСТОКО ОПЛЕО ПО ЗВЕЗДИ: Пред дуел са Напретком наставља се "тихи рат" Вечитих ривала

Наиме, главни арбитар прво није досудио пенал за Цибалију у 70. минуту, а потом у 90. минуту поништио гол исте екипе због офсајда.

Такве одлуке се нису допале домаћим навијачима и хтели су лично да се обрачунају са судијом, који је био принуђен да побегне, пише "SportNews".

Кренули су Ултраси Цибалије ка службеним просторијама, али су их редари спречили у даљој намери.