ПОЦРВЕНЕО: Миленковић ИСКЉУЧЕН у ремију Фјорентине (ВИДЕО)

18.02.2018. 21:07
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Профимедиа

Србин добио две јавне опомене.

Никола Миленковић је добио први црвени картон у Серији А. Доскорашњи члан Партизана је на гостовању Фјорентине Аталанти (1:1) добио два жута картона за само 180 секунди, па је у 85. минуту морао у свлачионицу. За популарног Блекија је најважније да је његова екипа одолела са десеторицом и освојила важан бод.

ЧУДОТВОРАЦ! Пешић освојио КУП КРАЉА са Барсом! (ФОТО)

ШТА ЈЕ ИСТИНА У САОПШТЕЊУ?! Фотографија која је ПРОЦУРИЛА демантовала челнике Звезде (ФОТО)

НИМАЛО НИЈЕ ЗАДОВОЉАН: Ђукић је имао шта да каже после победе у Лучанима

Фјорентина је повела у Бергаму, у 16. минуту мрежу домаћина погодио хрватски интернационалац Милан Бадељ. У судијској надокнади првог полувремена Андреа Петања је постигао изједначујући гол и улио наду навијачима Аталанте.