Полиција га спасавала линча, свирао пенал против Звезде у 87. минуту, није донео срећу Партизану: Овај судија делиће правду Србији у Норвешкој

07.10.2020. 11:39
Danijele Orsato
Данијеле Орсато / Извор: МН Press

Меч се игра у четвртак у 20.45.

Меч полуфинала Лиге нација између Норвешке и Србије водиће италијански судија Данијел Орсато.

Са Баебеком у Хумску стигао и бивши капитен Звезде

НЕОЧЕКИВАНО: Звезда због бившег играча у МИНУСУ пола милиона евра!

ЗБУНИО ГА ЈЕДНИМ ПИТАЊЕМ: Јовић се ОБРАТИО саиграчу из Реала, Норвежанин није могао да ВЕРУЈЕ!

Ђоковић је протутњао до четвртфинала Ролан Гароса, где га данас (17.30) очекује дуел са Шпанцем Карењом Бустом, 15. играчем света. И овде је српски тенисер велики фаворит - квота на Ђоковића је 1,05, а на то да ће славити са 3:0 у сетовима 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за меч Ђоковић - Карењо Буста.

Овај 44-годишњи арбитар судио је недавно утакмицу финала Лиге шампиона између Бајерна и ПСЖ-а.

Орсато је познат и по томе што су му 2018. претили после утакмице Јувентус - Интер коју је судио, а на којој је виђен низ нелогичних одлука. Тим из Торина је славио резултатом 3:2, а Орсато је звао полицију након што му је група непознатих људи дошла испред куће.

Навијачи Црвене звезде памте га по “златном периоду”, пошто је делио правду на мечу плеј-офа за Лигу шампиоина против Салцбурга у Београду (0:0) 2018. године. Међутим, Орсато је судио и меч у Пиреју против Олимпијакоса сезону касније, када је досудио пенал за Атињане у 87. минуту меча,а црвено-бели су тада елиминисани из европских купова.

Водио је и меч Тун - Партизан 2016. године у ком су Швајцарци славили резултатом 3:0.