ПОРАЗ КОЈИ НИШТА НЕ ЗНАЧИ: Орлићи изгубили од Републике Ирске (ФОТО)

10.10.2017. 16:44
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije
Млада фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: фсс.рс

Наши млади репрезентативци квалификовали се у други круг квалификација за ЕП.

Омладинска репрезентација Србије се пласирала у други круг квалификација за Европско првенство, иако је изгубила после преокрета од Републике Ирске – 2:1.

НЕ МОГУ БЕЗ СРПСКИХ ПЕСАМА: Хрвати славили пласман у бараж уз велики хит Саше Матића (ВИДЕО)

Нико неће моћи да погоди како је Мишко Ражнатовић испратио фудбалере Србије у Русију (ФОТО)

После предности на полувремену и потпуне контроле игре Орлића, домаћин је у наставку нападима из свих „оружја“ остварио преокрет за прво место у групи – 2:1 (0:1).

Јурили су изабраници Милоша Велебита реми, али нису имали снаге да у трећем мечу за шест дана избегну пораз и тако је Република Ирска завршила на лидерској позицији.

Наси су повели поготком Луке Илића у 29. минуту, а онда су „зелени“ за десетак минута поентирали преко Конора и Фаругија, што им је било довољно за успех.

Завршне квалификације су у марту, а током децембра биће познати ривали Србије и Републике Ирске, који се не могу састати на наредном турниру.

Србија је наступила у саставу: Поповић, Влалукин, Веселиновић, Бошњак, Терзић, Којић (од 76. Ђ. Јовановић), Петровић, Станојев (од 70. Живковић), С. Јовановић (од 62. Николић), Л. Илић, Јовељић.

РУШЕ СЕ ГРАНИЦЕ: Србија на Мондијалу у Русији ДОБИЈА новог РЕКОРДЕРА! (ФОТО)