ПОТОП ТОРИНЕЗА: Повели 2:0 у 62. минуту и УБЕДЉИВО изгубили

22.11.2020. 17:21
FK Inter
ФК Интер / Извор: Реутерс

Невероватно.

Милански Интер великим је преокретом срушио Торино 4:2 у осмом колу Серије А. Гости су повели 2:0 у 62. минути и на крају су убедљиво поражени.

Торинези су повели у другој минути  надокнаде првог полувремена када је Симоне Заза пласирао у доњи десни угао Хандановићеве мреже.

МАШИНА НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ: Тадић 8 у 8! Душан СИЛНИ наставио ТЕРОР у Холандији! Ајакс ГАЗИ (ВИДЕО)

ДОБРА, А УЈЕДНО И ЛОША ВЕСТ ЗА ДЕЛИЈЕ: Драговић се ОГЛАСИО после гола! Бајер му ОДГОВОРИО (ФОТО)

ВЕЛИКА НЕПРАВДА ПРЕМА МИТРОВИЋУ: Десет дана после пенала против Шкотске, НЕМА МИРА НИ У ФУЛАМУ (ВИДЕО)

На 0:2 торински састав одлази голом из пенала Кристијана Ансалдија у 62. минуту. Претходно је Јанг срушио Синга, а судија је показао на белу тачку.

Интеров повратак започиње у 64. минути преко Алексиса Санчеза. Била је то акција у којој је Лукаку погодипречку након чега је настала гужва у петерцу гостију где се најбоље снашао чилеански офанзивац.

Санчез је у 67. минути био асистент за изједначујући гол Лукакуа. Пробио се по десној страни у казненом простору Торина и убацио лопту на супротну страну где је Белгијац лако погодио.

Преокрет је уследио у 84. минути. Н'Коулоу је неопрезно по ногама одарио Хакијима у шеснаестерцу Торина услед притиска домаћина, а Лукаку је тај пенал претворио у преокрет.

Коначних 4:2 поставља Лаутаро Мартинез у 90. минути на асистенцију Лукакуа. Разиграни Белгијац убацио је прецизно са леве стране на десну, а Аргентинац је лако спровео у мрежу.