ПОТПУНО ЈЕ "ПОЛУДЕО": Ово што је урадио Мудрински после победничког гола није никада виђено (ВИДЕО)

15.04.2024. 21:44
Ognjen Mudrinski
Огњен Мудрински / Извор: Twitter printscreen/ @nikola_v_022

Фудбалери Спартака победили су екипу Јавора резултатом 1:0, док је ИМТ као гост савладао Младост у Лучанима са 2:1 у последњем колу регуларног тока Суперлиге Србије.

Победоносни гол са Суботичане је постигао Огњен Мудрински у зауставном времену, али моменти после гола су обележили овај сусрет.

Уследила је бурна и неочекивана прослава гола, јер је Мудрински гледао љутито ка ложи и гестикулирао, али није познато због чега је овако реаговао после победничког поготка.

У Лучанима је било много узбудљивије, јер је ИМТ преокренуо у размаку од само два минута.

Домаћи су повели у надокнади првог полувремена када је Александра Варјачић био прецизан са 11 метара.

Али, ИМТ је убрзо после одмора узвратио, Никола Терзић је погодио у 54. минуту за 1:1, а онда је аутоголом Ивана Милошевића и преокренуо на 1:2.

Као и ИМТ Раднички из Крагујевца је као гост славио са 2:1 против Вождовца. Василије Ђурић је у 11. минуту довео госте у вођство, али је седам минута касније Вукашин Ђурђевић поравнао скор. Победу им је донео Милутун Видосављевић.

Постигли су домаћи погодак у зауставном времену. Ипак, је гол Данила Теодоровића поништен због офсајда и остало је 1:2.

Тако су Крагујевчани стигли Војводину на позицији број четири са 50 бодова.