ПОЗНАТИ СВИ УЧЕСНИЦИ ПЛЕЈ-ОФА: Чарапани БОМБОМ ухватили последњи воз!

11.04.2022. 21:02
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Пред нама је узбудљива завршница.

Овог понедељка на програму су били заостали мечеви 30. кола Суперлиге Србије а један од највећих победника свакако је и крушевачки Напредак који је успео да минималним резултатом савлада екипу Металца и тако обезбеди учешће у плеј-офу домаћег првенства.

ВРУЋ КРОМПИР: Познато ко ће судити 167. вечити дерби

ЗВЕЗДА ОВО НЕЋЕ ДОЗВОЛИТИ: Пиксију стигло писмо са Маракане!

ЛОШЕ ВЕСТИ СА МАРАКАНЕ: Легенда Црвене звезде ХИТНО ПРИМЉЕНА У БОЛНИЦУ!

НАПРЕДАК - МЕТАЛАЦ 1:0

Екипа Напретка успела је да у шестом минуту надокнаде затресе мрежу гостију. Стрелац је био Марјановић из сјајно изведеног слободног ударца, за велику радост Крушевљања.

Овом победом "Чарапани" су успели да се домогну осмог места на табели Суперлиге Србије и тако истисну екипу Младости из Лучана у плеј-аут.

РАДНИК - НОВИ ПАЗАР 2:0

У плеј-аут ће такође и Радник из Сурдулице чак и упркос томе што је на свом терену славио против Новог Пазара резултатом 2:0. Овакав исход проистекао је збо "слабијег" тријумфа екипе из Крушевца.

Стрелци за тим из Сурдулице били су Бабић у десетом минуту меча, а до краја првог дела игре мрежу Пазараца затресао је и Миловановић у 35. минуту.

ВОЈВОДИНА - ПРОЛЕТЕР 2:1

У Новом саду одигран је градски дерби у којем је екипа Војводине била боља од Пролетера, резултатом 2:1.

Треба нагласити да је ово веома важна победа за новосадске "Лале" који ће, након турболентног периода, финиш сезоне дочекати на седмој позицији.

Војводина је повела у деветом минуту аутоголом Александра Андрејевића, који је после корнера неспретно затресао сопствену мрежу. Већ на истеку 10. минута Војводина је повисила предност на 2:0 голом Вељка Симића, такође након корнера.

Екипа Пролетера је у 75. минуту преполовила предност Војводине након аутогола Стевановића.