ПРЕД ДОЛАЗАК ПАРТИЗАНА: Флора победом ЗАПРЕТИЛА црно-белима

20.11.2021. 17:27
FK Flora
ФК Флора / Извор: МН Press

Утакмица се игра у четвртак (16.30).

ФК Партизана у четвртак (16.30) гостује Флори у Талину, у оквиру 5. кола УЕФА Лиге конференција.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Новосађани ПРЕКИНУЛИ серију Змајева!

УМАР САДИК У БАРСЕЛОНИ? Добро сте чули! Ћави јасан, а цифра БАСНАСЛОВНА

ПИКСИ БОЦНУО ЖОЦА УСРЕД ЕМИСИЈЕ: Алудирао на Црвену звезду, Обрадовић почео ДА СЕ СМЕЈЕ

Иако је ФК Партизан пред освајањем друге позиције која води у бараж са једном од трећепласираних екипа из Лиге Европе, изабраници Александра Станојевића имаће доста проблема да дођу до победе у Естонију.

Доказ томе је и победа Флоре у националном првенству, на гостовању Легиону резултатом 2:0. Голове за наредног ривала Парног ваљка постигли су нападач Рауно Сапинен у 26. минуту са "беле тачке" и везиста Константин Васиљев у 72. минуту, управо на асистенцију стрелца водећег поготка.

Овим тријумфом, тим из Талина наставио је шампионску трку са градским ривалом Левадијом, која има 72 бода, док је Флори ово био 71. поен и заузима другу позицију.

Следећи ривал црно-белих на европској сцени играо је у саставу: Игонен - Лиландер, Сепик, Куск, Лука - Суметс, Милер - Зењов (71. Алику), Пум (60. Васиљев), Ојама - Сапинен (90. Кураксин).

Све вести о ФК Партизан прочитајте на ОВОМ линку.

Погледајте како изгледа Никол Даза, вереница италијанског атлетичара Ламонта Џејкобса