ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Арсенал головима Лаказета савладао ВБА, СУДИЈА у центру пажње (ВИДЕО)

25.09.2017. 23:24
ArseVBA
АрсеВБА / Извор: Реутерс

Меч 6. кола.

Арсенал је у последњем мечу 6. кола Премијер лиге победио ВБА 2:0 головима Александра Лаказета у мечу који је обележио судија Боби Медли. Главни арбитар није свирао пенал за ВБА, а показао је на белу тачку за Арсенал у ситуацији која је личила на све, осим на прекршај дефанзивца ВБА. Ривал Звезде у Лиги Европе је тако три дана пред гостовање у Белорусији стигао до треће првенствене победе и тако подигао самопоуздање пред наставак битака на четири фронта.

ПАРТИЗАН И ДАЉЕ БЕЗ ПРЕДСЕДНИКА: Легенда црно-белих оплео по управи клуба из Хумске! (ФОТО)

ВИША СИЛА: Милојевић не зна ко ће да брани у Келну!

Медли у осмом минуту није свирао очигледан пенал за ВБА, кад је Шкодран Мустафи оборио Џеја Родригеза. Убрзо затим Лаказет је довео Арсенал у вођство, натрчао је на одбијену лопту после слободног ударца Алексиса Санчеза. Лаказет је други гол на мечу, а четврти ове сезоне, постигао из пенала, који је досуђен после дуела Нијома и Арона Ремзија. Меч је обележио и нови рекорд Премијер лиге. Герет Бери је својом 633. утакмицом у елитној дивизији престигао легенду Манчестер јунајтеда Рајана Гигса. Бери је дебитовао 2. маја 1998. у дресу Астон Виле и од тада у мечевима Премијер лиге одиграо готово 53.000 минута.

САЛЕ КАО СИМОН: Прерушио се у перача прозора и УКРАО пехар! (ВИДЕО)

НИЈЕ САМО СТОЈКОВИЋ: За Динамо неизвестан још један играч Партизана (ФОТО)