ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Брајтон прекинуо ЦРНУ серију! Галебови УБРАЛИ Трешњице (ВИДЕО)

28.12.2019. 15:54
FK Brajton
ФК Брајтон / Извор: Реутерс

Одигран први меч 20. кола.

Фудбалери Брајтона победили су у првом мечу 20. кола екипу Борнмута резултатом 2:0 (1:0). Галебови су у комшијском дербију прекинули црну серију од четири утакмице без победе, а притом довео комшије у незгодан положај, јер им се после новог пораза смеши борба за опстанак.

ЗВЕЗДИН БИСЕР ОТКРИО: Ово ми је ЖИВОТНИ сан!

САВО ГА СИЛНО ЖЕЛИ: Партизан остаје без НАЈВЕЋЕГ зимског појачања због 200.000 евра! (ФОТО)

БАШ СУ УПОРНИ: Турцима ПРОПАО план са Боаћијем! На мети је још један играч Звезде!

Домаћина је у вођство довео Јаханбакш већ у другом минуту, када је приземним ударцем по земљи, послао лопту иза леђа голмана Рамсдејла.

Коначан ударац гостима задао је Муј у 79. минуту, пошто га је маестрално упослио Леандро Тросар, а стрелац другог поготка постигао првенац у текућој сезони.

Брајтон је био доминантан током целог меча, а о томе сведочи и чињеница да им је после ВАР-а, поништен гол штопера Дана Бурна.