ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул декласирао Свеце, али је победа СКУПО плаћена (ФОТО)

22.09.2018. 17:53
Mohamed Salah
Мохамед Салах / Извор: Реутерс

Утакмице шестог кола.

Ливерпул, један од ривала Црвене звезде у Ц групи Лиге шампиона, наставља да гази по Премијер лиги. Црвени са Енфилда су у шестом колу остварили шесту узастопну победу од старта Премијер лиге, нова жртва био је Саутемптон - Ливерпул је победио 3:0 и тако задржао чело табеле.

СП ВАРНА: Србија наставља да ГАЗИ, пали и Гаучоси, медаља све ближа! (ФОТО)

УДАРА КАО СВЕТИ ИЛИЈА, АЛИ ИЗГЛЕДА КАО БОГИЊА: Ниједном мушкарцу шамар од ње не би тешко пао (ФОТО)

ДИЛЕМА ВИШЕ НЕ ПОСТОЈИ: Ево хоће ли Звездан Терзић присуствовати дербију у Хумској (ФОТО)

Сва три гола Ливерпул је постигао у првом полувремену. Аутогол Хедта најавио је дебакл Светаца на Енфилду, дефанзивац Жоел Матип је дуплирао предност, а коначних 3:0 поставио је најбољи играч екипе Мохамед Салах у трећем минуту надокнаде првог полувремена. Главобољу менаџеру Црвених Јиргену Клопу донела је повреда најскупљег дефанзивца Вирџила ван Дајка који је почетком другог дела игре морао ван терена. Накнадно ће се знати да ли ће и колико Холанђанин морати да паузира.