ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лука ПОЦЕПАО ривала, па асистенцијом донео бод Паласу! Анћелоти ПРЕПОРОДИО Карамеле (ВИДЕО)

28.12.2019. 18:24 22:40
Premijer liga
Премијер лига / Извор: Реутерс

На програму 20. коло.

Долазак Карла Анћелотија на клупу Евертона био је пун погодак за Карамеле. Тим са Гудисона је славио и у другом мечу под командом италијанског стручњака, овог пута на гостовању Њукаслу резултатом 2:1.

ПАО ПОТПИС: Михајловић довео СЈАЈНОГ Аргентинца! (ФОТО)

ГРОБАРИ СУ ГА ПИТАЛИ ЗАШТО ОН? Вулетић коментарисао прво појачање у прелазном року!

ОМЛАДИНЦИ ЗВЕЗДЕ СУ ВЕЋ НАПРАВИЛИ УСПЕХ: Младеновић о ВРЕДНОСТИ играча на тржишту, едукацији тренера у Мадриду...

Гости су до вођства стигли већ у 13. минуту преко Калверта. Исланђанин је извео слободан ударац који је завршио у "живом зиду", лопта му се вратила, Сигурдсон је још једном покушао и случајно додао до Калверта-Луина, који је био прецизан за – 1:0.

Свраке су изједначиле у 56. минуту, пошто је Енди Керол спустио лопту Шеру, а Швајцарац погодио за 1:1. Кратко су се радовали навијачи Њукасла, пошто је само осам минута касније на центаршут Ришарлисона, а Калверт-Луин био прецизан за коначних 2:1.

Кристал Палас је могао до победе на гостовању Саутемптону, али је после вођства морао да се задовољи ремијерм (1:1). Меч је обележио српски репрезентативац Лука Миливојевић пошто је на почетку утакмице поцепао дрес Хејбергу, а тај детаљ погледајте на ОВОМ линку.

Члан Орлова је у 50. минуту лукаво асистирао из слободног ударца за Томпкинса који је главом донео предност Паласу – 0:1. У финишу меча Ингс је голом донео бод Свецима, поставивши коначних 1:1.