ПРЕОКРЕТ НА БРДУ: Кајевић довео Брђане до трећег места (ФОТО)

23.11.2018. 20:16
Asmir Kajević
Асмир Кајевић / Извор: МН Press

Чукарички тенутно испред Партизана.

Чукарички је у 17. колу Суперлиге Србије савладао Рад са 2:1 на Бановом брду. На мечу се догодио велики преокрет. Водио је Рад на Бановом брду све до 75. минута, али изабраници Симе Крунића нису одустајали.

Овога пута творац преокрета био је Асмир Кајевић, асистент код првог и стрелац победоносног поготка у 89. минуту. Гол за Грађевинаре постигао је Лутовац у 20. минуту, а за изједначење најзаслужнији је Овусу.

ОРЛИЋИ ДОБИЛИ РИВАЛЕ: Актуелни шампиони у групи са Ђоровићевим изабраницима (ФОТО)

.

Simo Krunić
Симо Крунић / Извор: МН Press

СЕНЗАЦИЈА: Велика звезда Реала из Мадрида ДОПИНГОВАНА (ФОТО)

Брђани су овом победом макар на два дана избили на треће место. О томе да ли ће ту и остати пред наредно коло питају се изабраници Зорана Мирковића. Уколико Партизан савлада у недељу Динамо из Врања, црно-бели ће се вратити на коту три.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.