ПРЕТИ ДА ПОМУТИ ИБРИНУ СЛАВУ: Бивши играч Звезде дао гол за ТВ шпице (ВИДЕО)

Александар Катаи / Извор: Профимедиа

Ремек-дело обишло свет.

Сјајним головима које непрестано постиже у МЛС лиги, Александар Катаи могао би убрзо да помути славу сада већ легендарног Швеђанина Златана Ибрахимовића.

ОВО ЋЕ ИЗНЕРВИРАТИ КАРЛЕУШУ: Врањеш скаче од СРЕЋЕ! На ОВУ вест је дуго чекао (ФОТО)

КАКО ЈЕ ДИНАМО ПРЕОКРЕНУО РЕЗУЛТАТ: На полувремену је полупана СВЛАЧИОНИЦА, падале и ВАСПИТНЕ (ВИДЕО)

СРБИЈА ЋЕ ГА ВЕЧНО ПАМТИТИ: Легендарни АСОВИ играју у част Горана Буњевчевића (ФОТО)

Бивши играч Црвене звезде постигао је фантастичан погодак у мечу са Минесотом, коју је "српски Чикаго" савладао са 2:0.

Катаи је био стрелац другог гола, а на сјајан начин је успео да превари голмана противничког тима. Из готово "мртвог угла" успео је да се ослободи чувара, а затим прецизним шутем по земљи удвостручи предност домаћина.

МИЛИЦА ЈЕ РАСПАМЕТИЛА СВЕ: Кошаркашки репрезентативац Србије је УКРАО срце лепе одбојкашице (ФОТО)

ДЕЛИЈАМА ЗБОГ ЊЕ НЕДОСТАЈЕ ЦИРБЕС: Његова ПЕРВЕРЗНА девојка објавила фотку и РАСПАЛИЛА... (ФОТО)

Захваљујући новом тријумфу, Фајери заузимају и даље седму позицију у Источној конференцији. Изабраници Вељка Пауновића равноправно су победили победе, поразе и ремије, којих сада имају по четири.

Погледајте како изгледа Клаудија Романи, позната навијачица Милана.