ПРОЦУРЕЛО: Ево зашто је Антић ПОЦРВЕНЕО на Маракани (ВИДЕО)

01.05.2017. 08:23

Искључење левог бека Војводине изазвало велику буру.

Леви бек Војводине Никола Антић добио је црвени картон на мечу против Црвене звезде јер је наводно опсовао мајку судији Срђану Обрадовићу, сазнаје се незванично.

БАТАК: Пенал престрого досуђен, не знам зашто је Антић искључен (ФОТО)

Антић је искључен 20 минута пре краја меча при резултату 0:0, након два дуела са Фримпонгом из екипе београдских црвено-белих.

Дуели су деловали безазлено па се чинило да је црвени картон досуђен престрого. Исто су мислили и у стручном штабу Војводине после утакмице.

Антић је после одлуке судије да му покаже директан црвени картон заплакао, али није отворено протестовао код главног судије и напустио је терен.

Клупа гостију је негодовала десет минута после искључења Антића, када је за Звезду досуђен пенал који је реализовао Гелор Канга. Звезда је на крају славила са 2:0, а други гол је из игре постигао Плавшић.