ПРОРАДИО МЛАДИ НАПАДАЧ, НА ПОЗАЈМИЦИ ИЗ БАЗЕЛА: Ево снимка КАКО је Омонија играла пред меч са Звездом (ВИДЕО)

12.09.2020. 21:42
FK Omonija VS FK Crvena zvezda
ФК Омонија ВС ФК Црвена звезда / Извор: Фото: Youtube printscreen/Cablenet Cyprus

Треће коло кипарског шампионата.

Полако се ближи треће коло квалификација за Лигу шампиона.

ВРАЋА НАМ СЕ ПРИМЕРА: Реал први фаворит за круну, љутом Месију квота 2,80

УПОЗОРЕЊЕ - АТРАКТИВНА ОДБОЈКАШИЦА: Од последње слике Грујићеве девојке, неће вам бити добро (ФОТО)

БРУТАЛНО ЗГОДНА: Потенцијална снајка Дејана Станковића је права БОМБА! (ФОТО)

ЗНАК ИЗВЕЗЕН НА ГРУДИМА СУДИЈЕ КРИЈЕ ТАЈНУ НОВАКОВЕ ДИСКВАЛИФИКАЦИЈЕ: Од следеће године ВИШЕ нико неће моћи тако да буде ИЗБАЧЕН са УС опена

Фудбалери београдске Црвене звезде у среду гостују кипарској Омонији у Никозији.

Црвено-бели су свој последњи меч пред тај дуел одрадили јуче и успешно је прескочена неугодна препрека - са 1:3 савладан је Чукарички у гостима.

Последњу проверу екипа Омоније је имала данас. У трећем колу кипарске лиге они су гостовали Анортозису и ремизирали - 1:1.

Већ на полувремену је на семафору стајао коначан резултат - 1:1. Повела је Омонија преко младог Сенегалца Мамаду Кали Сенеа (19) и то у 15. минуту.

Домаћин је изједначио из пенала у последњем минуту првог дела игре. Прецизан са беле тачке је био Окријашвили.

У другом полувремену није било голова и остало је 1:1. Омонија је тако на петом месту на табели после три одиграна кола и укупно пет бодова (једна победа и два ремија).