ПРВИ ПОРАЗ НА ПРИПРЕМАМА: Ростов надиграо Партизан (ВИДЕО+ФОТО)

29.06.2018. 19:47
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: partizan.rs

Црно-бели одиграли трећи контролни меч у Словенији.

Фудбалери Партизана налазе се у Птују (Словенија) где брусе форму за следећу сезону. После победа над мађарском Хонведом и пољском Краковијом (1:0), трећи припремни меч играли су против руског Ростова и нажалост изгубили резултатом 2:0, што је први пораз црно-белих.

ПРЕВИШЕ ЈЕ 400.000 ЕВРА: Партизан неће да ПЛАТИ обештећење за Антонова

ДОБРЕ СТВАРИ СЕ НЕ МЕЊАЈУ: Партизанов камп и ове године у Лакташима

Изабраници Мирослава Ђукића први пут су примили голове на контролним мечевима и то у 20. и 23. минуту. Стрелци су били Мирзов, а онда и Калачев. Мирзов је затресао мрежу Партизана са неких 17-18 метара, оштрим ударцем у доњи десни угао Јовичићевог гола. Само минут раније, Партизан је опасно припретио преко Суме, али је голман Ростова одлично зауставио тај ударац.

Калачов је у 23. минуту дуплирао предност Ростова, био је то још један, прецизан ударац са дистанце, искоса са десне стране за вођство од 0:2. После тога су црно-бели успели да контролишу лопту, па се на предах отишло са два гола предности за руски тим.

Пред педесетак гледалаца у Словенији, фудбалери Партизана и Ростова одиграли су коректно друго полувреме у којем није било голова.

Партизан – Ростов 0:2 (0:2)

ФК Партизан: Јовичић, Милетић (Р) Немања, Марковић, Митровић, Шеховић, Здјелар, Пантић, Јанковић, Сума, Ивановић, Николић.

ФК Ростов: Абаев, Калачев, Wilucz, Пањуков, Салетрос, Мирзов , Макејев, Шамбијев Шамсидин, Логашов, Скопинцев, Гатцан.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.