ПУКАО МУ ФИЛМ: Миха у ЖЕСТОКОМ сукобу са тренером! Који ти је к***ц, тек је онда настао ХАОС (ВИДЕО)

Синиша Михајловић / Извор: Реутерс

Један је попио црвени картон.

Фудбалери Аталанте угостили су Болоњу у 35. колу Серије "А", у мечу где је прштало, како на терену тако и на клупама.

ТО СЕ ЧЕКАЛО У ЉУТИЦЕ БОГДАНА: Звездина велика ЖЕЉА је СЛОБОДАН играч! Никад БЛИЖИ Маракани!

АБЕР ИЗ ТУРСКЕ: Адем Љајић ПОБЕДИО корону! Клуб му спремио НЕПРИЈАТНО изненађење!

НИЈЕ МОГАО ДА ОДБИЈЕ: Канга ПРОМЕНИО дрес! Пристао на УСЛОВЕ и добио ОМИЉЕНИ број!

Иако у првом полувремену није виђен ниједан гол, било је прегршт узбуђења. Посебно испред клупа на којима седе двојица темпераментних стручњака, тренер тима из Бергама Ђан Пјеро Гарсперини и прослављени репрезентативац Синиша Михајловић.

Већ после 20 минута је Гасперини почео да испољава претерану нервозу, јер му се није свидело како његова екипа игра и то што је Болоња имала изгледније прилике. Тренеру Аталанте је нарочито засметало што судија Ла Пена не санкционише нешто грубљу игру гостујућих фудбалера, а експлодирао је у 35. минуту после дуела Госенса и Сков Олсена када је арбитар досудио фаул за Болоњу.

Гасперини је почео да протестује код судије, што је изазвало и нервозну рекацију Михајловића.

- Гасп! Шта то радиш? Који к...ац причас са њима?! Причај са својим играчима и не свирај к...у! Ј..и се! - рекао је љутити Михајловић противничком тренеру.

У том тренутку је клупама пришао судија Ла Пена и обојици тренера показао жуте картоне. Михајловић се накратко смирио, али Гасперини је наставио да прича.

- Искључи га! Избаци га! - напоменуо је Синиша арбитру, а овај је у истом тренутку показао други жути картон Гасперинију и послао га на трибину.

Овај потез делиоца правде је изазвао још бурнију реакцију Аталантиног тренера.

- Шта то радиш?! Зашто мене? - продрао се Гасперини судији, а онда се окренуо према Михи:

- А ти? Ти си овде неки велики галамџија, а?. Не знаш ништа него да галамиш - добацио је тренер Аталанте српском стручњаку док је излазио са терена.

Иначе, меч је завршен победом Аталанте од 1:0, а једини гол постигао је Луис Муријел. Колумбијац је био прецизан у 63. минуту, на асистенцију Запате, и израстао у јунака домаћих навијача.

Погледајте како изгледа Синишина ћерка, Викторија Михајловић.

ПОТПИСАО НА ТРИ ГОДИНЕ: Бивши играч Звезде зарађиваће милион евра по сезони!

НА МАРАКАНИ ЈЕ ОСВАЈАО ТИТУЛЕ: Некадашњи љубимац севера постао селектор (ФОТО)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЗАВРШИЛА РАД НА ДИВЧИБАРАМА: Припреме се настављају у Старој Пазови