ПУКЛА ПЕТАРДА: Омладинци Србије ПРЕГАЗИЛИ Црну Гору!

05.09.2021. 19:09
omladinci Srbije
омладинци Србије / Извор: Фото: ФСС

Убедљиво.

Омладинска репрезентација Србије (играчи до 19 година) забележила је нову победу на меморијалном турниру "Стеван Ћеле Вилотић", пошто је у Суботици декласирала Црну Гору резултатом 5:0 (3:0).

МЕРИДИАН ДОНОСИ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: ИТАЛИЈА 2.10, БРАЗИЛ 2.05, УЕСКА 1.87

УЕФА ОДЛУЧИЛА: Дебитант дели правду Србији против Ирске

ТСЦ СЕ НЕ ШАЛИ: Крстајић ДОВЕО појачање које је Партизан силно ЖЕЛЕО!

Велики дерби Јужне Америке Бразил дочекује у бољој форми: први је на табели са максималним 21 бодом и гол разликом 17:2. Зато је сада фаворит са квотом 2,15 на победу домаћег тима. Двојка у Mozzart кладионицама уплату множи са 3,80. Погледајте све Mozzart квоте за меч Бразил – Аргентина.

Све је било решено још у првом полувремену, када су изабраници селектора Дејана Бранковића постигли чак три поготка у 17, 21. и 45. минуту, од чега је други био аутогол.

Већ на старту другог дела, Орлићи су повисили на 4:0, да би у 62. минуту постављен коначан резултат.

Креатори велике победе Србије су била браћа Митуљикић,  Никола је паковао, а Јован два пута погађао мрежу. Касније су се уписали Звездин нападач Марко Лазетић, Владимир Милетић из Војводине, као и Срђан Крстић, члан суботичког Спартака.

После два одиграна меча, Србија има максималних шест бодова, јер је у првој рунди савладала Азербејџан са 1:0, док ће ривал у последњем колу бити селекција Мађарске.

Тај дуел ће, уједно, одлучивати о победнику меморијалног турнира "Стеван Ћеле Вилотић", јер су Мађари у првом колу победили Црногорце са 4:1.

Погледајте како изгледа Најлин Ешли, девојка кошаркаша Криса Хамфриса.