ПЕТАРДА НА БАЊИЦИ: Партизан погађао као на траци, сви стрелци РАЗЛИЧИТИ (ВИДЕО)

07.03.2021. 18:59 19:02
Lazar Marković
Лазар Марковић

Утакмица 26. кола Суперлиге Србије.

Фудбалери Партизана савладали су Рад у 26. колу Суперлиге резултатом 5:0 на гостовању.

Меч је почео прилично мирно, Партизан није имао већих шанси у раној фази. Ипак, сјајна лопта Асана за Холендера и одлична егзекуција Партизановог нападача биле су довољне за 1:0 у 24. минуту. Дуплирао је Natho на асистенцију Марковића 11 минута касније и са 2:0 се отишло на одмор.

Већ на самом старту другог полувремена прецизан је био Лазар Марковић. Њему је Natho вратио асистенцију и мирно је све то реализовао популарни "Маркец".

Сума је ушао у 56. минуту, а десет минута касније донео је 4:0 Партизану фантастичним ударцем левицом из казненог простора. Немоћан је био Дамир Кахриман.

За "петарду" се постарао млади Филип Стевановић у 71. минуту, он је такође јако пуцао и са десне стране донео пети гол Партизану.

Ово је Партизану 15. победа у низу. Црно-бели изгледа немају намеру да стану, а тренутно су на три бода од првопласиране Црвене звезде, која има два меча мање.

Цео ток меча:

88'
Црвени картон за Стојсављевића. Повлачење с леђа пред својим казненим, судија Лукић није имао милости. Рад остаје с играчем мање.
81'
Нема већих шанси у овим тренуцима. Партизан је изгледа задовољан са пет голова.
71'
ГОЛ! СТЕВАНОВИЋ! Фантастично је погодио млади фудбалер црно-белих јаким ударцем са десне стране. Пукла је "петарда".
66'
ГОЛ! БРОЈ ЧЕТИРИ! Партизан води 4:0, погодио је Сума фантастичним ударцем левом ногом. Кахриман је немоћан.
59'
Опет је миран ток на мечу. Милан је трећим голом "убио" меч и чини се да без проблема воде игру.

Bibars Natho, Filip Holender
Бибарс Natho, Филип Холендер

47'
ГОЛ ЗА ПАРТИЗАН! 0:3! Лазар Марковић је погодио након асистенције Natha. Холендер је додатно збунио одбрану, сигнализирали су офсајд из Рада, али ни говора о томе.

Почело је друго полувреме.

Крај првог полувремена. Након 45 минута игре, Партизан води 2:0 на Бањици. Стрелци су били Филип Холендер и Бибарс Natho.

40'
Холендер је ишао сам ка голу противника, али је његова варка прошла неуспешно и прилика је отишла у неповрат.
34'
ГООООООООЛ! Партизан води 2:0! Одлично је центрирао Марковић са леве стране, Natho се одлично снашао и дуплирао предност свог тима.

32'
Фантастична прилика за Рад. Цигер је пробао да погоди мету главом после центаршута, али Поповић "чупа ситуацију". Играчи Рада су сматрали да је лопта прешла линију, али није тако мислио судија. Успорени снимак показује да је у праву.
24'
ГООООЛ! Холендер погађа ударцем са десне стране. Асано му је додао лопту у простор, а Филип Холендер из све снаге гађа у малу мрежу и доноси 1:0 Партизану.
16'
Шанса за Холендера. Добра акција Партизана, лопта је у контри дошла до Филипа Холендера који је шутирао са 16 метара, али доста траљаво, па је голман Рада одбио лопту у корнер. Терен је прилично лош, што доста утиче на игру.
7'
Траје и даље одмеравање снага. Без изразитих прилика на обе стране.

17:05 Утакмица је почела!

Фудбалери Партизана гостују данас од 17.05 на Бањици екипи Рада у оквиру 26. кола Суперлиге Србије. Црно-бели долазе на стадион ''Краљ Петар Први'' у одличној форми пошто се налазе у серији од 13 победа у низу.

НЕДЕЉА ЗА УЖИВАЊЕ – СТАНИЈА ТИ ДОНОСИ 200% ВИШЕ ЗАБАВЕ

ОВО ЋЕ ИЗНЕРВИРАТИ МНОГЕ СРБЕ: Објављена фотографија Ђурђевића из Црне Горе! Сви гледају шта има у руци (ФОТО)

"ОН ЈЕ МНОГО БОЉИ ИГРАЧ ОД ЛЕОНАРДА" Ђурђевић исхвалио новог саиграча и ОДБАЦИО старог! Гробари добро памте обојицу

Грађевинари се налазе у грчевитој борби за опстанак и тренутно су на првој позицији испод црте која означава останак у Суперлиги иза Новог Пазара, док је на страни Партизана традиција јер у последњих 10 мечева против Рада црно-бели имају исто толико победа.

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Чукарички после четири узастопне победе пун самопоуздања долази вечерас (19.15) на Маракану, где га чека дуел са Звездом. Дуели ове две екипе по традицији обично донесу победу црвено-белих и доста голова, а сада је квота на kombinazziju 1&GG 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Чукарички.

Тренер црно-белих Александар Станојевић одлучио се за проверене снаге па ће на Бањицу истрчати тим који ће чинити: Поповић, Миљковић, Вујачић, Марковић, Обрадовић, Шћекић, Natho, Јојић, Марковић, Асано и Холендер.

Тренер Грађевинара Милан Милановић одлучио се за тим: Кахриман, Новаковић, Цигер, Младеновић, Буснић, Лазаревић, Блажић, Стојсављевић, Караклајић, Тучевић и Калуђеровић.

За главног судију утакмице на Бањици одређен је Лазар Лукић, док ће му помоћници бити Драган Богићевић и Бојан Бановић.