ИМТ ШОКИРАО ФУДБАЛСКУ СРБИЈУ: Избацили из купа СУПЕРЛИГАШКУ ЕКИПУ! Величанствен подвиг

25.11.2020. 15:27
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Невероватан резултат.

У осмини финала Купа Србије фудбалери Радничког савладани су у Београду од ИМТ-а резултатом 2:1. ИМТ је члан Прве лиге Србије, што је други ранг такмичења у Србији, тако да је ово велико изненађење.

За Лигу шампиона КУЋА ЧАСТИ: Преузми ОВДЕ 1.000 РСД за спортско клађење

АЛБАНАЦ ПРОВОЦИРАО РОНАЛДА: Португалац ПОКАЗАО какав је господин (ФОТО)

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА О ПОРАЗУ ОД ШКОТСКЕ: Стојковић сматра да играчи нису РИЗИКОВАЛИ и да нас је то коштало

Нишки тим поново на клупи није имао тренера, као и део стручног штаба. Корона је одвојила Милана Ђуричића, Стефана Јанковића и Мирослава Станковића од клупе, а то се одразило на припрему меча.

Radnički Niš
Раднички Ниш / Извор: МН Press

Интер и Реал су на позицијама три и четири Групе Б Лиге шампиона, па су и једнима и другима бодови преко потребни вечерас (21.00) у Милану. Пре 20 дана Реал је у Мадриду славио са 3:2, а сада је квота на кеца 2,35, на икс 3,40, а на двојку 3,00, док је на GG3 1,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Реал Мадрид.

Фудбалер Чукаричког на позајмици у ИМТ-у Никола Терзић домаћину је донео вођство у 23. минуту меча. То је уједно био и резултат на крају полувремену.

У 57. минуту Урош Вукашиновић је повисио на 2:0 за домаћина, а коначних 2:1 са "беле тачке" поставио је Петар Ђуричковић у 69. минуту дуела.