РАПСОДИЈА НИШЛИЈА У СУРДУЛИЦИ: Звездино дете донело победу Радничком!

13.06.2020. 22:24 22:25
radnicki
радницки / Извор: МН Press

Последњи меч суботњег програма 29. кола.

Феноменалну утакмицу без резултатског притиска одиграли су Радник из Сурдулице и Раднички из Ниша. У максимално отвореном мечу са прегршт шанси, боље су се снашли гости и славили резултатом 2:4 (1:1)

Најјачи клубови поново на окупу – и ти си у игри за велики добитак

БУНДЕСЛИГА: Бајерн на победу од титуле, Халанд у судијској надокнади спасио Дортмунд!

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Спартак протутњао кроз Шабац, Напредак минималцем савладао Младост!

Предраг Ђорђевић је у 22. минуту донео предност домаћој екипи, а Стефан Михајловић је у 42. минуту успео да донесе изједначење и са тим резултатом је окончано прво полувреме.

Голова у другом делу утакмице није виђено све до 72. минута када је аутогол постигао Мирољуб Костић и тако донео предност гостима. Није се предавао домаћин, па је Милан Макарић донео изједначење само пет минута касније.

Stefan Mihajlović
Стефан Михајловић / Извор: МН Press

Међутим, на сцену поново ступа сјајни Михајловић.

Нападач је постигао водећи гол у 81. минуту, а затим у 85. асистира Стефану Чумићу, који ставља тачку на меч.