РЕАЛ БРИЉИРА: Јовић дао ГОЛ! Прво поништен, а затим је ГЛАВОМ затресао мрежу за 5:0

30.10.2019. 22:50
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Легањес није дорастао противник.

Реал Мадрид је коначно заиграо добро. Савладали су са 5:0 Легањес у 11. колу шпанског првенства. Ипак, и Лука Јовић има много разлога за славље.

ЛУДИЛО НА ЕНФИЛДУ: Ливерпул и Арсенал одиграли дерби какав се НЕ ПАМТИ! Пало је ДЕСЕТ голова (ВИДЕО)

ПОЦЕПАО МРЕЖУ: СМС асистирао за ФЕНОМЕНАЛАН гол Асербија (ВИДЕО)

Наш репрезентативац није био у стартном тиму, али је добио шансу са клупе. Постигао је гол после само неколико минута на терену, али поново је био мали офсајд. Ипак, у зауставном времену феноменално главом затресао мрежу за коначних 5:0.

Меч је био практично завршен већ на самом старту. Карин Бензема је са две асистенције у само 60 секунди решио све. Прво је у 7. минуту као на тацни асистирао Родригу, а затим је и Кроса проиграо са 2:0.

После тога су Мадриђани из два пенала дотукли противника. У првом делу је сигуран (додуше тек из другог покушаја, јер је поновљен пенал због кретњи голмана) Рамос, а у наставку је Бензема погодио са 11 метара и одмах потом јеуступио место Јовићу.