А ПОЗНАТ КАО ФИНО ЧЕЉАДЕ: Крос кочијашки псовао Анћелотија због измене! А реакција - као шприцер

13.04.2022. 18:07
Toni Kros
Тони Крос / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Није се узбудио господин Карло.

Реал Мадрид је избацио Челси у четвртфиналу Лиге шампиона. Лондонски клуб је победио 3:2 након продужетака, но то им није било довољно јер су недељу дана раније изгубили на свом терену 3:1.

КАД ЈЕ ТЕШКО - МОДРИЋ И БЕНЗЕМА: Реал се вратио из понора и избацио Челси! Меч године (ВИДЕО)

ИСТОРИЈА ОВО ГОВОРИ: Звезда КАДА узме бод против Партизан 16. априла осваја и титулу!

ЗВЕЗДА ПОСЛАЛА ПИСМО: "Дубоко смо изненађени..." Ватра се већ разгорела пред дерби, па су додали ЈОШ УЉА

Актуални европски првак водио је 3:0 након 75 минута игре головима Маунта, Ридигера и Вернера, те био надомак проласка у полуфинале, но онда се указао Лука Модрић чаробном асистенцијом у 80. минуту и наместио је гол Родрига. Бензема је у 96. минуту погодио за коначних 2:3 и тај резултат је одвео Реал даље.

Утакмицу је у 73. минути завршио Тони Крос. Немца је заменио млади Француз Едуардо Камавинга, а приликом изласка Крос је био врло нервозан.

- Мајку му је*ем! Играо сам јако добро, човече - говорио је тренеру Карлу Анћелотију приликом изласка с терена.

Дон Карло се није превише обазирао на реакцију иначе увек финог и васпитаног Кроса, а Реал Мадрид је на крају и без немачког везисте успео да дође до полуфинала Лиге шампиона.

Најновије вести из света фудбала погледајте ОВДЕ.