ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Узбудљив реми Јунајтеда и Тотенхема

14.01.2024. 19:35
FK Mančester junajted, FK Totenhem
ФК Манчестер јунајтед, ФК Тотенхем / Извор: Реутерс

Реалан резултат.

Фудбалери Манчестер јунајтеда и Тотенхема ремизирали су (2:2) у дерби мечу 21. рунде Премијер лиге.

НОВОГОДИШЊА ТРАДИЦИЈА – КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА И ФОНДАЦИЈА MOZZART ПОДЕЛИЛИ ПАКЕТИЋЕ У ДОМУ "ДРИНКА ПАВЛОВИЋ"Balđša

НЕЗАДОВОЉАН: Бензема прети одласком из Арабије!Karim Benzema

НЕЗАДОВОЉАН: Бензема прети одласком из Арабије!

Желео у Звезду, сад представљен у турском клубу! Православни мотиви, ћирилица и авион који га је ОДНЕО ДАЛЕКО (ВИДЕО)Krunić

Одлично прво и не тако добар други део меча гледали смо на Олд Трафорду.

Манчестер је повео већ у трећем минуту. Стрелац је био Расмус Хојлунд. Млади Данац је покупио одбитак после ударца Рашфорда и фино послао лопту "кроз уши" Викарија.

Тотенхем је поравнао у 19. минуту преко Ришарлисона. Искористио је Бразилац добар центаршут из корнера Педра Пора и главом променио резултат. Крајем првог дела игре домаћин је поново дошао до предности. Рашфорд и Хојлунд су још једном били протагонисти. Овога пута је Енглез погодио мрежу и Ђаволи су са вођством отишли на одмор.

На самом старту наставка је Тотенхем изједначио. Бентанкур је после паса, новајлије Вернера, закуцао лопту иза леђа Онане и тако поставио коначан резултат.

Певци су пети са 40 бодова, док Јунајтед има осам мање и налази се на седмом месту.