РЕМИ У НОВОМ САДУ: Андрејевић аутоголом и искључењем обележио меч, али Раднички то није искористио

14.12.2019. 16:06
Aleksandar Andrejević
Александар Андрејевић / Извор: МН Press

Без победника на "Карађорђу".

Фудбалери пролетера и Радничког из Ниша ремизирали су на "Карађорђу" у заосталој утакмици 16. кола Суперлиге Србије резултатом 1:1.

МЕРИДИАН РАЗБИЈА МАЛЕР! За срећан петак 13. бонуси који се не пропуштају!

РАЈКОВИЋ У ПАРТИЗАНУ? Саво Милошевић ОТКЛОНИО све дилеме

ПРЕД ОКРШАЈ СА БРЂАНИМА: Милојевић о омладинцима, навијачима, али и о највећој ПРЕТЊИ из редова Чукаричког

Екипа Радничког дошла је до вођства у 25. минуту утакмице аутоголом Александра Андрејевића, а коначан резултат поставио је Срђан Шћепановић у другом минуту другог полувремена.

Иначе, Андрејевић ће ову утакмицу памтити по лошем, јер је осим аутогола добио и црвени картон, односно два жута. Прву јавну опомену Андрејевић је добио три минута након аутогола, а другу у судијској надокнади меча.

Погледајте како изгледа америчка MMA дама Пејџ Ванзант.

САВО ПОТВРДИО: Павловић има НОВИ клуб!

ГОРЕЛО ЈЕ НЕБО: Делије се скупиле око ТЕНКА и направиле МОЋНУ најаву за Чукарички! Брутална ПОРУКА (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН КРЕНУО У АКЦИЈУ: Још један СТРАНАЦ облачи црно-бели дрес (ВИДЕО)

ИСПЛИВАЛО: Бивши играч Звезде постаје СЛОБОДАН! (ФОТО)

ПРЕГОВОРИ СУ У ПООДМАКЛОЈ ФАЗИ: Јовић се сели у Премијер лигу! (ФОТО)