Репрезентативац Србије дао један од најчуднијих голова у Бундеслиги (ВИДЕО)

07.04.2017. 22:41
Gol MIjata Gaćinovića
Гол МИјата Гаћиновића / Извор: Фото: Printscreen

Још једна одлична партија.

Репрезенативац Србије Мијат Гаћиновић постигао је други гол у Бундеслиги у дуелу Ајнтрахта и Вердера који је завршен ремијем 2:2 (0:2). Везиста тима из Франкфурта смањио је вођство гостију у 48. минуту и постигао један од чуднијих голова ове сезоне, после спретне реакције у казненом простору после корнера. Бод домаћину донео је Марко Фабијан из пенала у 73. минуту.

ПРЕПОРУЧИО СЕ ГОЛОМ: Живковића желе ДВА енглеска ГИГАНТА (ФОТО)

СТРАВИЧНО: Опљачкан ФУДБАЛЕР, пиштољем му лопови ОТЕЛИ новац, ОГРОМНА свота је у питању (ФОТО)

Гости из Бремена нису успели да задрже вођство које су стекли захваљујући головима Златка Јунузовића (37) и Фина Бартелса (43).

У екипи Вердера играо је још један „златни орлић“ са Новог Зеланда Милош Вељковић, али је морао да напусти игру већ у 29. минуту, како се наводи, из тактичких разлога.

После првог меча 28. кола Бундеслиге Ајнтрахт је на седмом месту са 38 бодова, док је Вердер на 10. позицији са 36 бодова.