ПАТЊА ЧЕЛСИЈА НЕ ПРЕСТАЈЕ: Њукасл демолирао 'плавце'

25.11.2023. 18:37
Čelsi
Челси / Извор: Реутерс

Пао је лондонски тим, али ту није крај занимљивостима.

У ударном суботњем термину Премијер лиге одиграно је пет утакмица 13. кола, велику победу остварио је Њукасл над Челсијем. Ништа мање узбуђења није било ни на осталим стадионима.

Тренер Војводине кроз Његошеве мисли истакао БРУКУ после пораза од Звезде! Са друге стране Бахар ВРЛО КРАТАКRanko i Bahar

ЗАПОЧЕО МИТРОВИЋ, ЗАВРШИО МИЛИНКОВИЋ САВИЋ: Поред тога Ал Хилал је постигао још седам голова (ВИДЕО)Aleksandar Mitrović

ЛА ЛИГА: Барселона једва до бода у Мадриду! Французу се "вратио" неспортски потез над Левандовским (ВИДЕО)FK Barselona

Ново разочарање за навијаче лондонских Плаваца ове сезоне. Таман кад су обрадовали фанове спектакуларним ремијем са шампионом Ситијем (4:4) пре међународне паузе, сад су доживели болан пораз. Њукасл је на Сент Џејмс парку славио убедљивим резултатом 4:1.

Повеле су Свраке голом Швеђанина Александера Исака у 13. минуту, али је убрзо изједначио Рахим Стерлинг из сјајно изведеног слободног ударца.

У другом полувремену Њукасл је експлодирао – постигао је чак три гола. Два за само два минута преко Лесела и Жоелинтона, да би агонију гостију употпуно Ентони Гордон у 88. минуту.

Претходно је Челси остао са десет играча пошто је у 73. минуту други жути, односно црвни картон добио енглески репрезентативац Рис Џејмс.

У малом лондонском дербију између Барнлија и Вест хема славили су Чекићари, јунак је Чех Томаш Соучек, стрелац победоносног гола у судијској надокнади времена.

Сјајан меч виђен је и на Сити Граунду где су домаћи навијачи тужни напусти стадион, пошто су гости са југа Енглеске славили против Шумара: Нотингем Форест – Брајтон 2:3! У тиму Галебова истакао се двоструки стрелац Бразилац Жоао Педро.