САБАХ ПОКАЗАО МОЋ ПРЕД ПАРТИЗАН: Црно-бели морају озбиљно да схвате тим из Азербејџана

06.08.2023. 22:01
Igor Duljaj, FK Partizan
Игор Дуљај, ФК Партизан / Извор: МН Press

Неће бити лако за Београђане како многи мисле.

Фудбалери Сабаха, Партизанови ривали у 3. колу квалификација за Лигу конференција, фуриозно су кренули у нову сезони. На старту азербејџанског шампионата у Бакуу су декласирали Габалу 5:0.

Дуљај кратак након победе у дербију: Имала је публика шта да види

ПАРТИЗАН СЛАВИО У ДЕРБИЈУ! Новајлија и голчина Менига пресудили Лалама, меч на кратко прекинут (ВИДЕО)

Поплављене просторије Партизановог дома (ВИДЕО)

Само четири дана пре доласка црно-белих у Бакуу, Сабах је показао да мора озбиљно да се схвати, колико год Габала у овом тренутку била слаб противник. Сабах је постигао три гола за полувреме преко Апеха (20. минут), Нуријева (36.) и Исајева (44.) и решио питање победника.

Сабах је у наставку оверио тријумф погоцима Микелса (57.) и Мусталимова (79.) и тако уписао вредна три бода на отварању сезоне.