СРПСКИ ДУЕЛ У ТОРИНУ: Влаховић промашио пенал, Костић "паковао", Ђуричић погодио у поразу Станковићеве Сампдорије

12.03.2023. 22:49
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Тону Ђеновљани.

Фудбалери Јувентуса савладали су Сампдорију (4:2) у мечу 26. кола Серије А.

ДА СЕ НАЈЕЖИШ: Појавиле се фотографије са места где су настрадала 4 члана фудбалског тима, детаљи ужасне трагедије (ВИДЕО)

КРАЉ БУГАРСКЕ: Саша Илић води своју чету до толико жељене титуле! Стигао нови тријумф

СТРАШНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА: Погинула четири члана фудбалског клуба

Чак четворица Срба вечерас на терену у Торину. На крају славе Душан Влаховић и Филип Костић.

Први је на сцену ступио Крагујевчанин, сјајна асистенција за Бремера у 11. минуту за вођство Старе Даме. У 26. минуту је било већ 2:0, Рабио је погодио за комфорну предност домаћина.

Ипак, није се предавао тим Дејана Станковића. За све га један минут тотални повратак. Аугело у 31. и Ђуричић минут касније доносе поравнање.

Није бриљирао Јуве данас, али су у наставку стигли до победе. Одлични Рабио је у 64. минуту донео нову предност свом тиму. Душан Влаховић је пет минута касније имао прилику да додатно увећа вођство, али је бивши центарфор Партизана промашио пенал.

Коначан резултат је поставио Суле у судијској надокнади.

Екипа Дејана Станковића је сада на минус 12 у односу на зону спаса и мало је вероватно да ће успети да се извуче из те ситуације.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Данијела Симан Фабрегас, супруга Сеска Фабрегаса