ШАМПИОН НА КОЛЕНИМА: Гроф Божовић направио СЕНЗАЦИЈУ и срушио најбољи тим Премијер лиге! (ВИДЕО)

16.10.2021. 15:23
Miodrag Božović
Миодраг Божовић / Извор: МН Press

Ово нико није очекивао.

Фудбалери Арсенала из Туле савладали су у 11. колу руске Премијер лиге екипу Зенита из Санкт Петербурга резултатом 2:1 (0:0).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,70, Дортмунд 1,50, Лион 2,35!

СЛАВЉЕ У ПОРОДИЦИ БОРЈАН: Капитен Звезде се ОГЛАСИО! Емотивне РЕЧИ - "љубави, хвала ти"

СТАНКОВИЋ ЈУРИ ТРИ БОДА: Ипак, НИСУ сви СТАНДАРДНИ играчи у првих 11

Наставља се сезона за Звезду - пред гостовање Мидтјиланду црвено-бели данас (15.55) гостују Колубари и желе да направе добру увертиру за изазов у Европи. Квота на двојку је 1,20, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 1,88. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Колубара - Звезда.

Екипа коју са клупе преводи бивши тренер Црвене звезде Миодраг Гроф Божовић остварила је изузетно важну победу, против шампиона и водећег тима на табели руског шампионата.

У првом полувремену мреже су мировале, док су у наставку постигнута сва три поготка.

Арсенал је у вођство довео Грузин Зурико Давиташвили у 53. минуту, после асистенције Клушевича.

Када је на додавање Малколма, у финишу меча, капитен Зенита Артјом Зјуба изједначио (88.) изгледало је да ће Божовићев тим испустити заслужени тријумф.

Да се то, међутим, не догоди, постарао се Кингс Кангва у последњим секундама утакмице. Репрезентативац Замбије је у 90. минуту одлично одреаговао и донео велику радост домаћим фудбалерима.

Арсеналу је ово трећа победа у сезони, којом ће бар на 24 часа остати у мирној зони, док своје мечеве не буду одиграли Урал и Ростов, уз УФУ и Химки, најугроженији клубови у борби за опстанак.

Зенит ће, упркос поразу, и после овог кола остати на лидерској позицији, јер има 23 бода, четири више од другопласираног Динама из Москве.

Погледајте како изгледа Наталија Гуилтер, фудбалерка из Бразила.