СЕДМИЦА У АМСТЕРДАМУ: Рапсодија Ајакса, Тадић тресао мрежу (ВИДЕО)

22.01.2020. 22:36
FK Ajaks
ФК Ајакс / Извор: Профимедиа

Постојао је само један тим на терену.

Фудбалери Ајакса пласирали су се у четвртфинале Купа Холандије захваљујући победи над трећелигашем Спакенбургом од 7:0. Капитен Копљаника Душан Тадић се нашао у стартној постави свог тима и био је стрелац шестог гола на мечу.

Гризманове ЧАРОЛИЈЕ за спас од бруке (ВИДЕО)

ТО БИ БИО НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: Фудбалски савези тзв. Косова и Албаније послали СРАМАН захтев ФИФИ и УЕФИ

МАЛОУМНИЦИ: Италијани Михи прижељкују да добије РАК! Међу првима се огласио ТОТИ

Ајакс је на полувремену водио 3:0, а сва три гола у првом делу је постигао Сим Де Јонг. Везиста Копљаника је мрежу гостију тресао у 18. 42 и 44. минуту, па се може рећи да је победник већ тада био познат. Четврти и пет гол за Ајакс је постигао Ласина Траоре у 49. и 52. минуту, а на 6:0 је у 55. повисио српски репрезентативац Душан Тадић.

Коначан резултат поставио је 16-годишњи Наци Унувар из пенала у 87. минуту утакмице.

Ајакс ће се у четвртфиналу Купа састати са Витесеом.

Погледајте како изгледа Алис Гудвин, супруга Џермејна Пенанта.

ШТА ЋЕ РЕЋИ ЛУКА: Софија ЗАЈАХАЛА другог момка! (ФОТО)