СЕНЗАЦИЈА: Роналдо из ложе гледао "бродолом" свог Ал Насра

29.02.2024. 21:28
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Апсолутно неочекиван резултат.

Сензација у шампионату Саудијске Арабије. Последњепласирани Ал Хазим, тим који је на више од пола сусрета поражен успео је да освоји сензационални бод у гостима у Ријаду, пошто је ремизирао са другопласираним Ал Насром 4:4.

ПОВРАТАК НА МЕСТО УСПЕХА: Френк Рибери поново у БајернуFrenk Riberi

ПОВРАТАК НА МЕСТО УСПЕХА: Френк Рибери поново у Бајерну

НАПРЕДАК ОДГОВОРИО НА САОПШТЕЊЕ ПАЗАРА: Ипак, није све како се чини...FK Napredak

НАПРЕДАК ОДГОВОРИО НА САОПШТЕЊЕ ПАЗАРА: Ипак, није све како се чини...

МОЖЕМО ДО ПОВОЉНОГ РЕЗУЛТАТА: Бивши играч Звезде прети пред дуел на ТСЦ Арени Petar Stanić

МОЖЕМО ДО ПОВОЉНОГ РЕЗУЛТАТА: Бивши играч Звезде прети пред дуел на ТСЦ Арени

Тако сада тим Кристијана Роналда (није играо на овом сусрету због суспенизије) има шест бодова мање од лидера Ал Хилала, с тим да тим Сергеја Милинковича Савића и Александра Митровића има меч мање.

Био је то спектакуларан меч у ком смо видели чак осам голова, а Андерсон Талиска је био стрелац три. Ал Наср је повео са сумњвог пенала у 31. минуту. Ахмад Ал Мемаид је изједначио у 55. минуту. Талиска је у 62. минуту постигао свој други гол, али је Ал Хазем брзо изједначио четири минута касније преко Тозеа – 2:2.

У 72. минуту је Талиска комплетирао хет-трик и деловало је да ће жуто-плави да упишу три бода. Ипак, Фаиз Селемани је у 85. минуту изједначио на 3:3. Ту није био крај голеаде. У 91. минуту је Садио Мане из пенала донео нову предност Ал Насру – 4:3. Тада је стварно деловало да је крај, али тако нису мислили гости. Пауло Рикардо је у 100. минуту донео коначних 4:4.