СЕРГЕЈ ОПЕТ ПОГОДИО: СМС је покренуо тим у ПОБЕДИ над великим ривалом у Купу шампиона (ВИДЕО)

05.08.2023. 22:26
Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: Фото: Twitter printscreen/@vartatico

Ово му је други гол за екипу из Арабије.

Фудбалери Ал Хилала пласирали су се у полуфинале арапског Купа шампиона пошто су у Ријаду савладали великог ривала Ал Итихад резултатом 3:1.

ГАЈИЋ ПОСТИГАО ПРВИ ГОЛ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Фантастично се снашао и допринео убедљивој победи у дербију (ВИДЕО)

НОВИ ВЕЛЕОБРТ: Влаховић ни у Јувентусу, ни у Челсију, већ у ЈОШ ВЕЋЕМ КЛУБУ

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гигићево МАГИЧНО вече

Ал Хилал је повео у 14. минуту голом Србина Сергеја Милинковића-Савића. То му је био други погодак у такмичењу након што се у стрелце уписао и у прошлом дуелу са Видадом.

На полувреме су отишли са два гола предности, а у судијској надокнади са беле тачке прецизан је био Салем Ал Давсари.

Бразилац Ромарињо је у 56. минуту преполовио предност Ал Хилала, али је његов сународним Малколм у 70. првим поготком у дресу саудијског клуба практично преломио меч.