СЕРГЕЈ ПРЕКИНУО ИНЗАГИЈА: Ово је тајна Лацијовог успеха!

18.02.2020. 12:01 12:03
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Реутерс

Тресла се свлачионица.

Фудбалери Лација фантастичном игром у другом полувремену преокренули су утакмицу против Интера и победили са 2:1, тако се пробили на друго место у Серији А и заостају само бод у односу на водећи Јувентус.  Док је Инзаги са штабом говорио о тактици и новим стварима које би требало применити у другом полувремену, наш репрезентативац је подигао глас и тиме успео да пробуди саиграче.

ТАДИЋ СТРАХУЈЕ ОД БАТИНА: Жестоко УВРЕДИО ривала (ФОТО)

ЕНГЛЕЗИ ХВАЛЕ СЕРГЕЈА: Опет се ПОМИЊЕ 100 милиона евра

ТРАНСФЕР О КОМЕ БРУЈИ ЕВРОПА: Динамо из Загреба довео капитена Арсенала (ФОТО)

- Идемо момци, да победимо у овој утакмици! Хајде да се вратимо и преокренемо резултат, па то се већ дешавало са Јувентусом - подсетио је Сергеј да је и Стара дама рањива, што је било довољно.

Управо су небеско плави најближи томе да прекину величанствену доминацију Старе даме. Интер је у Риму водио на полувремену голом Јанга у 44. минуту, Имобиле је у 50. изједначио, да би популарни СМС постигао победоносни погодак у 69 минуту.

Погледајте како изгледа Адела Смајић,‭ ‬ћерка легенде Партизана Адмира Смајића

ЗА СВЕ ПОСТОЈИ ПРВИ ПУТ: Ово се Марину никада није десило у каријери (ВИДЕО)

Завршио је у царству снова после бруталног нокаута, а онда се СУДИЈА бацио на под и постао СУПЕРХЕРОЈ! (ВИДЕО)

ХРВАТ ЗАПРЕТИО НОВАКУ: Победа над Ђоковићем биће ми НАЈВАЖНИЈА у каријери (ФОТО)

ТРИЛИНГ ОДУШЕВИО ЏАЈИЋА: Легенда Звезде хвали после Чуке

БЕЛА ТАЧКА КАО УКЛЕТА: Ево колико је пенала промашила ЗА РЕДОМ Звезда (ВИДЕО)