СЕРИЈА А: Рома славила у Торину! Звездино несуђено појачање донело победу Верони

08.04.2023. 21:06
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Профимедиа

Мечеви 29. кола.

Фудбалери Роме победили су Торино 1:0 у 29. колу италијанске Серије А. "Вучица" је три бода из Торина однела захваљујући голу Паула Дибале из осмог минута, када је арегнтински фудбалер успешно извео пенал, а српски голман Вања Милинковић Савић није могао да помогне свом тиму.

И кад те неће, точак среће се окреће

КРАХ СТАНКОВИЋА: Сампдорија у ЗАУСТАВНОМ времену отишла на ЗАЧЕЉЕ табеле

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лампард НЕУСПЕШНО дебитовао на клупи Челсија! Пораз Фулама без Срба

Рома је тренутно на трећем месту са 53 бода, док је Торино на 13. месту.

Фудбалери Верона napravilli су велики преокрет против Сасуола у финишу меча, пошто су од 0:1, на крају славили 2:1 и уписали важна три бода на домаћем терену

Гости су повели у 34. минуту преко Харуија. Домаћин коме гори под ногама ипак је успео да дође у лудој завршници до преокрета.

Прво је у 84. минуту Ћекерини донео изједначење. Да би у петом минуту надокнаде рЗвездино несуђено појачање Адолфо Гајч постигао гол за велика три бода.