СЕРИЈА А: Чудесан преокрет Болоње, криза Наполија нема краја (ФОТО)

01.12.2019. 21:06
FK Bolonja
ФК Болоња / Извор: Профимедиа

Прва победа Болоњеза у пет кола.

Криза Наполија наставила је да се продубљује и после 14. кола Серије А у којем су Наполитанци дочекали Болоњу и доживели пораз упркос вођству на полувремену. Ово је други пораз Наполија у последњих пет кола, а толико Наполитанци нису успели да остваре ни тријумф. Са друге стране Болоња је остварила први тријумф у пет кола.

ОДЛУЧИО ЈЕ ПЕНАЛ! Невероватно ЛУДИЛО у дербију Олимпијакоса и ПАОК-а! Све је ГОРЕЛО у Пиреју (ВИДЕО)

НАЈНОВИЈА ВЕСТ: Нападнут аутобус са играчима Будућности!

ДОЧЕКАО ЈЕ СВОЈИХ ПЕТ МИНУТА: Морамо да добијемо све утакмице!

Тим Карла Анаћелотија доминирао је током првог полувремена, пропуштао шансе да би у 41. минуту Љоренте постигао погодак покупивши одбитак после шута Инсињеа који је одбранио голман Болоње.

Имали су домаћини шансе и у другом полувремену, али је Болоња своје умела да искористи. Сков је у 58. минуту погодио за изједначење, да би у 80. минуту уследила казна за промашене шансе Мертенса и Лозана. Никола Максимовић је погрешио и изгубио лопту која се одбила до Руиза и стигла до Сансонеа који постиже гол за вођство Боло је 2:1. Љоренте је постигао гол за изједначење у 90 4. минуту, али је поништен после ВАР прегледа због наводног офсајда Шпанца.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.

НЕУХВАТЉИВИ ЦРНО-БЕЛИ ВИХОР: Такума Асано је имао шта да поручи после Мачве

НЕМАЊА ЈЕ Ј*БЕНО ДОБАР ИГРАЧ! Радоњић ЗАЛУДЕО Французе!

НЕОЧЕКИВАНА ПОМОЋ: Ево како је Модрић посаветовао Луку Јовића када је досао у Мадрид (ВИДЕО)