Јовићу мање од пола сата у победи Виоле, Миленковић цео меч провео на терену

12.03.2023. 17:38
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Лазовић такође 90 минута у ремију Вероне.

Фудбалери Фиорентине победили су Кремонезе на гостујућем терену резултатом 2:0 у мечу 26. кола Серије А.

СВИ ЗА ЈЕДНОГ, ЈЕДАН ЗА СВЕ: Срби у центру инцидента, Илића окружили ривали, Вања одмах дотрчао (ВИДЕО)

Капитулација Митровићевог Фулама у градском дербију, Каземиров црвени обележио меч без голова

Први гол на мечу постигао је Роландо Мандрагора у 27. минуту, док је кончан резултат поставио Артур Кабрал у 50. минуту

Српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је цео меч за Виолу, док је Лука Јовић у игру ушао у 67. минуту.

У истом термину Верона и Монца су одиграли утакмицу нерешеним резулатом 1:1.

Гол за Верону постигао је Верди у 51. минуту, док је бод Монци донео Сенси само четири минута касније. Репрезентативац Србије Дарко Лазовић одиграо је цео меч у дресу Вероне.