СЕРИЈА А: Лацио лако са Специјом, Милинковић-Савић двоструки стрелац (ВИДЕО)

02.10.2022. 14:35
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Профимедиа

Петри тријумф Лација.

Фудбалери Лација савладали су у Риму Специју са 4:0 (2:0) у првом мечу недељног програма осмог кола Серија А, а двоструки стрелац за Бјанкоселестије.

ДИВАН ГЕСТ! Рикардо награду за играча месеца даје у хуманитарне сврхе

ОГЛАСИЛА СЕ ФИФА ЗБОГ ТРАГЕДИЈЕ У ИНДОНЕЗИЈИ: Црн дан за све љубителеј фудбала

ИСПЛИВАЛО ИАКО СУ КРИЛИ: Познато ко ће освојити Златну лопту

Екипа Мауриција Сарија је већ у 3. минуту могла до вођства, али Ћиро Имобиле није искористио пенал, да би девет минута касније Матија Закањи ипак довео Лацио у вођство које је у 24. минуту дуплирано поготком Алесија Ромањолија. Лацио је са тим вођством отишао и на велики одмор, да би у наставку запечатио судбину Специје.

Репрезентативац Србије Сергеј Милинковић-Савћ одиграо је добро већ у првом полувремену, да би у других 45 минута одличну партију крунисао са два гола. СМС је у 62. минуту постигао свој 50. гол у Лацију на асистенцију Закањија, да би у судијској надоканди успешно избегао офсајд замку и савладао Драговског за свој други погодак и потврду победе ЛАција.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће са лоптом Иване Игњантовић, бивше девојке Звездиног голмана Зорана Поповића