СЕРИЈА "А": Лацио не посустаје! Римљани тројком ГРАБЕ ка титули!

23.02.2020. 14:32
Lacio
Лацио / Извор: Профимедиа

Меч 25. кола.

Фудбалери Лација настављају потеру за шампионом Јувентусом. Римљани су у 25. колу Серије "А" славили на гостовању Ђенови резултатом 3:2, у мечу који је обиловао узбуђењима.

УПАЛИ МУ У ВИЛУ: Фали Рамадани на мети полиције! Терети се за ПРАЊЕ пара!

СО НА РАНУ: Председник ТСЦ-а жестоко испрозивао Партизан!

ТЕЖАК ПЕХ ЗА ЗМАЈЕВЕ: Вучић мора на ОПЕРАЦИЈУ! Највеће појачање три недеље у ауту!

Небеско-плави су повели већ после 120 секунди, пошто је црногорски репрезентативац Адам Марушић искористио додавање Каиседа, ушао у шеснаестерац и у паду затресао мрежу Ђеновљана.

Почетком другог полувремена, Ћиро Имобиле је прецизним ударцем унутар шеснаестерца (51.) дуплирао вођство гостију, да би само шест минута касније Франческо Касата на додавање Анкерсена вратио наду домаћину и смањио на 1:2.

Тријумф Лација потврдио је Данило Каталди голом у 71. минуту, док је пораз Ђенове ублажио Доменико Крисито са пенала, у судијској надокнади времена.

Била је ово трећа победа у низу Римљана, а 15. у последњих 17 кола италијанског шампионата, чиме су Лацијали стигли до 59. бода и сада само поен заостају за лидером Јувентусом, који је дан раније био бољи од СПАЛ-а резултатом 2:1.

Већина мечева 25. кола Серије "А" је одложена (више прочитајте ОВДЕ) због епидемије коронавируса, а до краја дана планирано је да на терен изађу још само Рома и Леће.

Погледајте како изгледа Неда Луковић, изабраница фудбалера Партизана Немање Милетића.